Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Polish survivers

GabbaManGabbaMan Member Posts: 4

Hi !

We are looking for Polish mates to play together ( from Poland only ).

Head of the " SPQR "clan is called  " Dzimi Tudesky " - Clan invites only full acc users- non trial and offcourse mature 18 +  

 

Best Regards

 

Witajcie !

Szukamy polskich graczy - dajcie znac' o sobie - jesli macie ochote grac' wspólnie.

Liderem klanu " SPQR " jest  " Dzimi Tudesky " - do klanu przyjmowane sa konta nie trialowe - czyli peLno pLatne oraz wymagany minimalny wiek osoby 18+ 

 

 

Serdecznie Pozdrawiam

 

P.S. Te restrykcje co do platnego konta i wieku sa, ustanowione przez gLowe, klanu - co nie znaczy, ze nie mozna sie, podLaczyc do mnie do party i grac razem ze mna niezaleznie ile masz lat i czy grasz na trialu czy nie - zawsze chetnie pomoge i sluze radami :)

Comments

  • LomotekLomotek Member Posts: 1

    Wlasnie sciagam tylko, ze nie wiem jak czasowo gracie ja gram tylko gmt 0+ do 4-5 rano w dzien nie gram chyba ze mam wolne w pracy, no nic zobaczymy.na razie nie wiem jaka postac wybrac i w jakich klanach gracie bo z tego co wyczytalem to moze i sie spotkamy tylko po 2 stronach barykady ;p

    napisz jakie klany jakie frakcje macie to sie obaczy w kazdym razie gralem 5 lat w wowa i czego nie przelkne ponownie to marudzace dzieciaki co w wowie i podobnych grach jest masakra dlatego gram w nocy

  • GabbaManGabbaMan Member Posts: 4

    PusciLem Ci PM'a z namiarami - czekam na odpowiedz :)

  • raissaraissa Member Posts: 3

    Witam, ja gram dopiero kilka dni a zach?cil mnie darmowy trial. Gra mi sie spodobala bardzo. Na razie biegam sama i poznaje gre ale na pewno bede myslec by gdzies dolaczyc. Nick w grze Livv. Pozdrawiam :)

  • GabbaManGabbaMan Member Posts: 4

    Witam serdecznie - jak pisalem wyzej - prosze, o PM  wtedy podam namiary - znalazLem sie, wkon'cu w polskim bardzo przyjaznym klanie i gra zaczyna sie, rozkre,cac' - ja chwilowo jestem off-line bo za duzo pracy mam ale na dniach be,de, doste,pny - nick, na którym jestem najcze,s'ciej to " Dzimi Tudesky " a klan to " SPQR ".

Sign In or Register to comment.