Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

MMORPG.com will be down for maintenance beginning at midnight EST on Wednesday, August 31. Downtime is expected to last only a couple of hours.

Polish survivers

GabbaManGabbaMan GdanskPosts: 4Member

Hi !

We are looking for Polish mates to play together ( from Poland only ).

Head of the " SPQR "clan is called  " Dzimi Tudesky " - Clan invites only full acc users- non trial and offcourse mature 18 +  

Best Regards

Witajcie !

Szukamy polskich graczy - dajcie znac' o sobie - jesli macie ochote grac' wspólnie.

Liderem klanu " SPQR " jest  " Dzimi Tudesky " - do klanu przyjmowane sa konta nie trialowe - czyli peLno pLatne oraz wymagany minimalny wiek osoby 18+ 

Serdecznie Pozdrawiam

P.S. Te restrykcje co do platnego konta i wieku sa, ustanowione przez gLowe, klanu - co nie znaczy, ze nie mozna sie, podLaczyc do mnie do party i grac razem ze mna niezaleznie ile masz lat i czy grasz na trialu czy nie - zawsze chetnie pomoge i sluze radami :)

Tagged:

Comments

• LomotekLomotek BracknellPosts: 1Member

Wlasnie sciagam tylko, ze nie wiem jak czasowo gracie ja gram tylko gmt 0+ do 4-5 rano w dzien nie gram chyba ze mam wolne w pracy, no nic zobaczymy.na razie nie wiem jaka postac wybrac i w jakich klanach gracie bo z tego co wyczytalem to moze i sie spotkamy tylko po 2 stronach barykady ;p

napisz jakie klany jakie frakcje macie to sie obaczy w kazdym razie gralem 5 lat w wowa i czego nie przelkne ponownie to marudzace dzieciaki co w wowie i podobnych grach jest masakra dlatego gram w nocy

• GabbaManGabbaMan GdanskPosts: 4Member

PusciLem Ci PM'a z namiarami - czekam na odpowiedz :)

• raissaraissa OSLOPosts: 3Member

Witam, ja gram dopiero kilka dni a zach?cil mnie darmowy trial. Gra mi sie spodobala bardzo. Na razie biegam sama i poznaje gre ale na pewno bede myslec by gdzies dolaczyc. Nick w grze Livv. Pozdrawiam :)

• GabbaManGabbaMan GdanskPosts: 4Member

Witam serdecznie - jak pisalem wyzej - prosze, o PM  wtedy podam namiary - znalazLem sie, wkon'cu w polskim bardzo przyjaznym klanie i gra zaczyna sie, rozkre,cac' - ja chwilowo jestem off-line bo za duzo pracy mam ale na dniach be,de, doste,pny - nick, na którym jestem najcze,s'ciej to " Dzimi Tudesky " a klan to " SPQR ".

Sign In or Register to comment.